Centrum Medyczne Bieńkowski – powstało z myślą o pacjentach, dla których zdrowie i piękny wygląd jest ważny. To nowoczesna i komfortowa Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Regeneracyjnej działająca od 25 lat, zapewniająca szeroki wachlarz zabiegów odmładzających i modelowania sylwetki, rekonstrukcyjnych i regeneracyjnych. Na szczególną uwagę zasługują innowacyjne zabiegi regeneracji stawów z wykorzystaniem komórek macierzystych pobranych z własnej tkanki tłuszczowej pacjenta w systemie Q-graft. Metody przeprowadzania zabiegów są wynikiem wieloletnich doświadczeń i praktyki lekarskiej, co zapewnia gwarancję doskonałych efektów, zadowolenie i uznanie pacjentów. Doświadczeni specjaliści dbają o bezpieczeństwo i komfort podczas pobytu w Centrum Medycznym Bieńkowski. Operacje plastyczne dają możliwość realizacji marzeń związanych z własnym wyglądem, co pozwala pacjentom nabrać większej pewności siebie i poczucia własnej wartości. A zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych odraczają lub eliminują założenie endoprotezy w ortopedii.

Misją Centrum Medycznego Bieńkowski jest świadczenie specjalistycznych usług medycznych z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i medycyny estetycznej, medycyny regeneracyjnej w ortopedii, chirurgii ogólnej i naczyniowej – z zachowaniem najwyższej jakości i bezpieczeństwa, w celu poprawy jakości życia pacjentów.

Obecnie do Państwa dyspozycji pozostaje najliczniejszy w Polsce zespół specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej, w prywatnym sektorze usług medycznych oraz zespół specjalistów z zakresu ortopedii i traumatologii.

Centrum Medyczne Bieńkowski – Klinika Chirurgii Plastycznej  już dziś jest jedną z najlepszych i najnowocześniejszych prywatnych placówek w kraju. Należy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych i ma na swym koncie zdobycie czołowych miejsc w rankingach tygodników „Wprost” i „Newsweek” oraz tytułów ambasadora marki Restylane i Macrolane. Lekarze zatrudnieni w klinice odbywają szkolenia  utrzymując kontakty z  ośrodkami chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej  na całym świecie.  Uczestniczą też w Sympozjach w Paryżu, Berlinie, Wiedniu, Yokohamie, Rzymie, Monte Carlo, Dubaju, Singapurze, Majorce czy Buenos Aires tzn. tam gdzie ta dziedzina medycyny jest na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do Centrum Medycznego Bieńkowski w Bydgoszczy, gdzie dołożymy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania naszych Pacjentów i uzyskania pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru.

Informacje o numerach kont i dane rejestrowe spółki

Centrum Chirurgiczne – Chirurgia Plastyczna Bieńkowski Spółka z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy
adres: ulica Drawska 1, 85-701 Bydgoszcz;
dane rejestrowe: Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;
KRS 0000154822;
NIP 554-25-26-422;
kapitał zakładowy: 50.000,- zł;

Wpłaty tylko i wyłącznie ZALICZEK na zabiegi prosimy o wpłacanie na nr konta: Bank BGŻ 55 2030 0045 1110 0000 0140 1250

Na numer konta prosimy wpłacać zapłaty ZA ZABIEGI (nie wpłacać zaliczek) lub faktury: Bank BGŻ 67 2030 0045 1110 0000 0047 1580

INFORMACJA DODATKOWA
Ustalenie terminu zabiegu wiąże się z wpłatą kwoty gwarancyjnej w wysokości 10% wartości zabiegu. Rezerwacja terminu może zostać anulowana telefonicznie lub bezpośrednio w Klinice powołując się na numer dowodu wpłaty. Anulowanie rezerwacji na mniej niż 72 godziny przed terminem zabiegu i nie zgłoszenie się w terminie zabiegu, powoduje obciążenie w postaci przepadnięcia kwoty gwarancyjnej. W przypadku anulowania rezerwacji na 72 godziny lub więcej przed uzgodnionym terminem zabiegu Centrum zwraca kwotę pobraną jako gwarancję rezerwacji na rachunek bankowy wskazany przez Klienta lub dokonuje wypłaty gotówką po okazaniu dowodu wpłaty.

Istnieje możliwość opłacania zabiegów w ratach.