Nici Spring Thread – innowacja w liftingu twarzy i ciała

Nici Spring Thread ® to innowacyjny wynalazek, który wykorzystywany jest podczas zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Swoje początki lokuje we Francji, jednak jest już dostępny także w Polsce. Poznaj zalety działania nici Spring Thread ® oraz zadbaj o swój młody wygląd w sposób bezbolesny i bezpieczny! Spring Thread® , ekskluzywna i opatentowana metoda poprawiająca dynamikę zwiększenia tkanek i umożliwiająca ich stabilizacje: twarz już nie wydaje się nieruchoma. Efekt jest bardzo naturalny i pełen życia dzięki zachowaniu elastyczności skóry tkanki. Nici są bezbarwne. Ich umieszczenie jest proste, szybkie i nie pozostawia blizn.Spring Thread ® – elastyczne nici przeznaczone do estetycznych zabiegów.

Zalety nici liftingujących

Nici Spring Thread produkowane są we Francji. Wykorzystywane są w medycynie estetycznej oraz chirurgi plastycznej już od ponad 50 lat. Wykonane są z biozgodnych materiałów, a mianowicie z medycznego poliestru oraz medycznego silikonu. Materiały te są stabilne, neutralne i zgodne względem siebie. Dzięki temu nie zagrażają organizmowi, są w pełni bezpieczne dla zdrowia oraz nie zakłócają zabiegu liftingu twarzy, dzięki czemu nie istnieje ryzyko skutków ubocznych. Przeciwnie – wpływają na doskonałą jakość operacji, czynią ją profesjonalną, a także minimalizują widoczność blizn oraz skracają okres rekonwalescencji. Nici Spring Thread gwarantują nie tylko korektę twarzy (brwi, policzków, podbródka, szyi), ale również ciała (piersi, rąk, brzucha, pośladków, nóg).

Zalety wykorzystania nici Spring Thread ®

  • Dzięki wykorzystaniu nici możesz zadbać o swój nowy, młody wygląd bez cięcia. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy obawiają się operacji plastycznej w charakterze chirurgicznym, która wymaga zastosowanie skalpela.
  • Nici gwarantują doskonałe efekty pozabiegowe, które niczym nie odbiegają od tych, w których wykorzystuje się skalpel. Mało tego, zabieg nićmi Spring Thread jest bezpieczniejszy, pozostawia mniejsze pozostałości w postaci blizn, a pacjent może szybciej cieszyć się efektami.
  • Niewielki czas rekonwalescencji, który nie wymaga pobytu w szpitalu.
  • Minimalna widoczność lub całkowity brak blizn.
  • Biozgodny materiał, z którego wykonane są nici, jest całkowicie bezpieczny dla organizmu.
  • Efekt po zabiegu utrzymuje się nawet do kilku lat i przez ten czas nie ulega pogorszeniu.
  • Nici są białe oraz elastyczne, co wpływa na naturalny efekt liftingu oraz idealne dopasowanie się do naturalnych kształtów twarzy i mięśni podskórnych – dzięki temu nie zerwą się.
  • Zabieg z wykorzystaniem nici Spring Thread jest bezpieczny i bezbolesny, a także trwa niezwykle krótko – około 1 godziny. Czas jest jednak uzależniony od tego, jaki obszar twarzy lub ciała pacjent chce udoskonalić i poddać korekcie.

Jak działają nici Spring Thread ®?

Zastosowanie tych nici umożliwia lifting twarzy lub korektę ciała bez użycia skalpela. Są one bezpieczne dla pacjenta, a efekty utrzymują się na wysokim poziomie. Niestety, mimo tego, że nici mają różnorodne zastosowanie, nie sprawdzają się jednak w likwidacji lub wypełnieniu zmarszczek mimicznych. Podobnie nie jest możliwe, aby przywrócić skórze utraconą objętość tylko w niektórych częściach na twarzy. To dlatego tak ważne jest, aby lekarz tuż przed zabiegiem liftingu przeprowadził z pacjentem dokładny wywiad i podszedł do niego i jego potrzeb profesjonalnie oraz indywidualnie. Taką opiekę zapewnia Centrum Medyczne Bieńkowski, dzięki czemu każdy przeprowadzony w tej klinice zabieg jest niezwykle bezpieczny, jakościowy i spełnia oczekiwania pacjentów.

Powracając do działania nici Spring Thread, wpływają one na zwiększenie dynamiki tkanek oraz umożliwiają ich stabilizację, dzięki czemu skóra jest napięta, wygląda młodo, a kształt twarzy jest wyraźny.

nici-spring-thred-twarz nici-spring-thred-cialo

Galeria efektów przed i po

Zdjęcia zostały udostępnione dzięki uprzejmości Doktor Lucy Glancey, która posiada do nich prawa autorskie.