VECTRA XT

VECTRA XT - jeden z najnowocześniejszych obecnie systemów do wizualizacji wyników zabiegu w chirurgii plastycznej.
VECTRA XTSystem daje możliwość uchwycenia anatomicznych kształtów pacjenta w technologii 3D, a następnie, za pomocą parametrów fotogrametrycznych, przedstawienia ich w postaci wysokiej rozdzielczości modelu 3D na ekranie komputera.

Jest on dedykowany w szczególności do wykonywania symulacji wyników zabiegów korekcji nosa, piersi oraz zmian konturów twarzy i ciała.

VECTRA XT uzyskuje obraz 3D dzięki synchronizacji kilku cyfrowych obrazów dwu-wymiarowych. Następnie oprogramowanie systemowe przetwarza podane informacje i generuje bardzo dokładną mapę kształtu i kolorytu danej części ciała w technologii 3D. Cały proces trwa zaledwie kilka milisekund, co sprawia, że ruch pacjenta nie zakłóca działania systemu (np. w sytuacji kiedy pacjentem jest małe dziecko). Gotowy plik 3D przechowywany jest w pamięci komputera. Zapisane pliki zawierają dane pomiarowe oddane z submilimetrową precyzją, co umożliwia przeprowadzanie bardzo szczegółowych analiz oraz porównywanie wielu zestawów danych, bez potrzeby brania pod uwagę dokładnej pozycji pacjenta w momencie robienia zdjęć, inaczej niż w przypadku tradycyjnych zdjęć 2D.

Oprogramowanie systemu zawiera dane uśrednionych parametrów co pozwala przeprowadzić dokładną analizę odchyleń od stanu prawidłowego przed zabiegiem i skorygowanie na ekranie komputera tych odchyleń do wartości podanych przez program. Jeśli to nie odpowiada pacjentowi można wprowadzić zmiany ręcznie tak aby wynik końcowy odpowiadał oczekiwaniom pacjenta.

W bazie danych systemu znajdują się np. parametry endoprotez piersi wszystkich najlepszych firm jak Mentor czy Alergan ,co pozwala zasymulować na ekranie wynik operacji bardzo dokładnie zbliżony do efektu końcowego operacji.

Nieocenione usługi daje w przypadku korekcji nosa, gdyż graficznie pokazuje te zmiany które trzeba wprowadzić aby wynik odpowiadał normie dającej poczucie ładnego wyglądu.

Oczywiście obsługa tego sprzętu wymaga od chirurga również niemałej wiedzy i doświadczenia, nie wszystko co można zasymulować komputerowo da się osiągnąć w rzeczywistości metodami operacyjnymi. Jeśli nie zna się swoich możliwości jako operator lepiej nie korzystać z tego typu urządzeń ponieważ można narazić się na zbyt wygórowane oczekiwania pacjentów w stosunku do możliwości chirurgii plastycznej.
Zalety systemu VECTRA XT:
 • obrazowanie wszystkich partii ciała w technologii 3D
 • symulacja wyników zabiegów poprzez:
  • automatyczny pomiar piersi
  • wizualizację sylwetki pacjenta w ubraniu
  • wybór i wizualną implementację implantów spośród modeli dostępnych w programie (Allergan, Mentor, Nagor, Silimed oraz Eurosilicone)
 • wysoka rozdzielczość gwarantująca oddanie najdrobniejszych szczegółów w najlepszej możliwej jakości
 • dopasowanie do wzrostu pacjenta, poprzez zmechanizowany system regulacji wysokości
 • nowoczesna stylistyka i łatwość obsługi

Centrum Chirurgiczne - Chirurgia Plastyczna Bieńkowski Spółka z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy
adres: ulica Drawska 1, 85-701 Bydgoszcz;
dane rejestrowe: Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;
KRS 0000154822;
NIP 554-25-26-422;
kapitał zakładowy: 50.000,- zł;

Wpłaty tylko i wyłącznie ZALICZEK na zabiegi prosimy o wpłacanie na nr konta: Bank BGŻ 55 2030 0045 1110 0000 0140 1250

Na numer konta prosimy wpłacać zapłaty ZA ZABIEGI (nie wpłacać zaliczek) lub faktury: Bank BGŻ 67 2030 0045 1110 0000 0047 1580

INFORMACJA DODATKOWA
Ustalenie terminu zabiegu wiąże się z wpłatą kwoty gwarancyjnej w wysokości 10% wartości zabiegu. Rezerwacja terminu może zostać anulowana telefonicznie lub bezpośrednio w Klinice powołując się na numer dowodu wpłaty. Anulowanie rezerwacji na mniej niż 72 godziny przed terminem zabiegu i nie zgłoszenie się w terminie zabiegu, powoduje obciążenie w postaci przepadnięcia kwoty gwarancyjnej. W przypadku anulowania rezerwacji na 72 godziny lub więcej przed uzgodnionym terminem zabiegu Centrum zwraca kwotę pobraną jako gwarancję rezerwacji na rachunek bankowy wskazany przez Klienta lub dokonuje wypłaty gotówką po okazaniu dowodu wpłaty.

Istnieje możliwość opłacania zabiegów w ratach.

SSNTANDER
MakNet