MACROLANE™

Macrolane
Macrolane™ tworzy nową klasę produktów pozwalającą odtworzyć lub nadać ciału pożądane kształty. Dodatkową zaletą zabiegu jest natychmiastowy rezultat połączony z długo utrzymującymi się efektami.

Macrolane™ to pierwszy produkt na bazie kwasu hialuronowego, który może być wstrzykiwany w dużych objętościach.

Rodzina produktów Macrolane™ może być stosowana w obszarach ciałach, które wymagają przywrócenia właściwego kształtu w delikatny, naturalny sposób.

Macrolane™ został zarejestrowany w Europie, jako jedyny, naturalny wypełniacz służący przywracaniu objętości, konturowaniu i ujędrnianiu powierzchni ciała. Najczęstsze wskazania do zastosowania

Macrolane™ to:

 • konturowanie i ujędrnianie piersi
 • powiększanie i ujędrnianie pośladków
 • poprawa kształtu łydek
 • modelowanie, korekcja narządów płciowych
 • kształtowanie klatki piersiowej u mężczyzn
 • deformacje powstałe po liposukcji oraz zabiegach chirurgicznych
 • wszystkie wskazania rekonstrukcyjne
Korzyści z zastosowania Macrolane™:

 • Bezpieczna i krótka procedura, wykonywana w znieczuleniu miejscowym
 • Nieinwazyjna technika pozwalająca na natychmiastowy powrót do codziennych aktywności
 • Procedura niechirurgiczna - brak blizn po zabiegu
 • Długotrwale utrzymujące się efekty zabiegu
 • Przebadany klinicznie, innowacyjny produkt, stworzony na bazie kwasu hialuronowego(opatentowana technologia NASHA, Q-MED)
Procedura trwa od 30 do 90 minut, zależnie od wskazania oraz ilości wstrzykniętego żelu. Zabieg może być przeprowadzony w normalnych, higienicznych warunkach, podobnie jak mniej skomplikowane zabiegi chirurgiczne. Zabieg Macrolane wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym - znieczulenie ogólne nie jest wymagane. Przeprowadzenie iniekcji wymaga jedynie niewielkiego nakłucia, przez które wprowadzania jest specjalna igła. Technika ta pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych obowiązków.

Macrolane™ utrzymuje się w organizmie przez okres od 18 do 24 miesięcy. Indywidualny program terapeutyczny obejmować powinien coroczny zabieg korygujący/podtrzymujący.


Centrum Chirurgiczne - Chirurgia Plastyczna Bieńkowski Spółka z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy
adres: ulica Drawska 1, 85-701 Bydgoszcz;
dane rejestrowe: Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;
KRS 0000154822;
NIP 554-25-26-422;
kapitał zakładowy: 50.000,- zł;

Wpłaty tylko i wyłącznie ZALICZEK na zabiegi prosimy o wpłacanie na nr konta: Bank BGŻ 55 2030 0045 1110 0000 0140 1250

Na numer konta prosimy wpłacać zapłaty ZA ZABIEGI (nie wpłacać zaliczek) lub faktury: Bank BGŻ 67 2030 0045 1110 0000 0047 1580

INFORMACJA DODATKOWA
Ustalenie terminu zabiegu wiąże się z wpłatą kwoty gwarancyjnej w wysokości 10% wartości zabiegu. Rezerwacja terminu może zostać anulowana telefonicznie lub bezpośrednio w Klinice powołując się na numer dowodu wpłaty. Anulowanie rezerwacji na mniej niż 72 godziny przed terminem zabiegu i nie zgłoszenie się w terminie zabiegu, powoduje obciążenie w postaci przepadnięcia kwoty gwarancyjnej. W przypadku anulowania rezerwacji na 72 godziny lub więcej przed uzgodnionym terminem zabiegu Centrum zwraca kwotę pobraną jako gwarancję rezerwacji na rachunek bankowy wskazany przez Klienta lub dokonuje wypłaty gotówką po okazaniu dowodu wpłaty.

Istnieje możliwość opłacania zabiegów w ratach.

SSNTANDER
MakNet