Operacje plastyczne piersi

Operacje plastyczne powiększenia piersi
NOWA GENERACJA ENDOPROTEZ ATESTOWANYCH I DOPUSZCZONYCH DO STOSOWANIA W KRAJACH UNII EUROPEJSKIEJ
Operacje plastyczne powiększenia piersi budzą wiele emocji, gdyż zmiana swojego wyglądu to sprawa bardzo delikatna i osobista. Już sama myśl o poddaniu się operacji może u niektórych osób budzić obawy. Nowoczesna chirurgia plastyczna powinna służyć temu, aby osiągnąć oczekiwaną zmianę wyglądu w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Coraz więcej kobiet poszukuje informacji na temat możliwości powiększenia piersi ze względów estetycznych. Poszerza się także krąg kobiet, które musiały się poddać amputacji piersi z powodu nowotworu, a z czasem po pomyślnym zakończeniu leczenia poszukują możliwości odtworzenia utraconej piersi.
przed zabiegiem
Foto >>
i 4 tygodni po
Foto >>
Zabieg powiększania piersi jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym i wymaga pozostania 1 dobę w oddziale. Po zabiegu należy nosić specjalnie dopasowany stanik 3 do 4 tygodni. Z uwagi na przyszły kształt piersi najkorzystniejsze wyniki uzyskuje się wprowadzając endoprotezy z cięcia w fałdzie podsutkowym. Blizny po zabiegu ( 3-4cm) są niewielkie i po okresie kilku tygodni stają się prawie niewidoczne.


Oświadczenia potwierdzające najwyższą jakość produktów Mentor Corp


- Bezpieczny Mentor 1.pdf

- Bezpieczny Mentor 2.pdf
Zmniejszanie i podciąganie piersi (Reduction Mammaplasty)
Kobiety z bardzo dużym, opadniętym biustem mogą doświadczać wielu dolegliwości spowodowanym jego nadmierną wagą. Mogą to być bóle karku, grzbietu, skrzywienia kręgosłupa, podrażnienia skóry i problemy z oddychaniem. Ramiączka od stanika mogą odciskać głębokie bruzdy na ramionach. Zazwyczaj powoduje to złe samopoczucie i obniżoną samoocenę. Zmniejszenie piersi jest możliwe u każdej kobiety. Zabieg polega na usunięciu nadmiaru tłuszczu, gruczołu oraz skóry czyniąc pierś mniejszą, lżejszą i ładniejszą. Możliwe jest również zmniejszenie wielkości otoczki wokół brodawki.
Zmniejszanie i podciąganie piersi
1. Linie nacięć skóry, fragment gruczołu i część tłuszczu zostają usunięte. Ustalone jest położenie brodawki.
2. Skóra wokół brodawki jest zeszyta. Pozostałe szwy nadają piersi nowy kształt.
3. Blizny znajdują się wokół brodawki i pionowo, rzadko w fałdzie podpiersiowym ( ma to miejsce tylko w przypadku bardzo dużego biustu). Ich widoczność z czasem zmniejsza się co jest osobniczą cechą każdej pacjentki.
przed zabiegiem             i 8 tygodni po
Foto >>
Operacje plastyczne rekonstrukcji piersi
ENDOPROTEZY NAJNOWSZEJ GENERACJI Z ATESTEM, ENDOPROTEZY BEKERA
Operacje rekonstrukcji piersi wykonuje się w przypadku wrodzonego braku piersi lub po jej amputacji z powodu nowotworu. Utrata piersi przez kobietę jest dla niej okrutnym zrządzeniem losu, dlatego możliwość, jaką daje obecnie chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna w postaci odtworzenia piersi jest w wielu przypadkach wybawieniem. Rekonstrukcję można wykonać wkrótce po amputacji, lub po zakończeniu leczenia uzupełniającego(chemioterapii lub radioterapii). W niektórych przypadkach można to zrobić jednoczasowo z mastektomią. Kwalifikacja do jednoczasowej rekonstrukcji powinna przede wszystkim uwzględniać kryteria onkologiczne. Wymaga ona doświadczenia i powinna być wykonywana przez zespół lekarzy w którego skład wchodzi specjalista w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Odtworzona pierś nigdy nie będzie idealnym naśladowaniem natury, jednak w ośrodkach posiadających odpowiednie doświadczenie osiąga się dobre wyniki. Porównanie płaskiej klatki piersiowej z blizną po amputacji z odpowiednio odtworzoną piersią z reguły budzi odczucia pozytywne. Jest kilka metod rekonstrukcji piersi kwalifikacja do każdej z nich opiera się na szczegółowych kryteriach. Generalnie można podzielić je na metody z użyciem własnych tkanek jako materiału do wytworzenia piersi i metody z użyciem endoprotez i ekspanderów (urządzeń do rozciągania tkanek)
Zabieg rekonstrukcji piersi powinien być wykonywany w wyspecjalizowanych ośrodkach chirurgii rekonstrukcyjnej, najlepiej jeżeli takim leczeniem zajmuje się zespół: lekarz onkolog, specjalista chirurgii plastycznej i rehabilitant.

Centrum Chirurgiczne - Chirurgia Plastyczna Bieńkowski Spółka z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy
adres: ulica Drawska 1, 85-701 Bydgoszcz;
dane rejestrowe: Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;
KRS 0000154822;
NIP 554-25-26-422;
kapitał zakładowy: 50.000,- zł;

Wpłaty tylko i wyłącznie ZALICZEK na zabiegi prosimy o wpłacanie na nr konta: Bank BGŻ 55 2030 0045 1110 0000 0140 1250

Na numer konta prosimy wpłacać zapłaty ZA ZABIEGI (nie wpłacać zaliczek) lub faktury: Bank BGŻ 67 2030 0045 1110 0000 0047 1580

INFORMACJA DODATKOWA
Ustalenie terminu zabiegu wiąże się z wpłatą kwoty gwarancyjnej w wysokości 10% wartości zabiegu. Rezerwacja terminu może zostać anulowana telefonicznie lub bezpośrednio w Klinice powołując się na numer dowodu wpłaty. Anulowanie rezerwacji na mniej niż 72 godziny przed terminem zabiegu i nie zgłoszenie się w terminie zabiegu, powoduje obciążenie w postaci przepadnięcia kwoty gwarancyjnej. W przypadku anulowania rezerwacji na 72 godziny lub więcej przed uzgodnionym terminem zabiegu Centrum zwraca kwotę pobraną jako gwarancję rezerwacji na rachunek bankowy wskazany przez Klienta lub dokonuje wypłaty gotówką po okazaniu dowodu wpłaty.

Istnieje możliwość opłacania zabiegów w ratach.

SSNTANDER
MakNet