Operacje plastyczne odmładzające twarz

Alternatywą dla dla klasycznych operacji jest lifting silhouette

Silhouette-Lift®

Silhouette Soft

Silhouette soft jest bardzo nowoczesną metodą liftingu tkanek twarzy, którą wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Jest to nowa koncepcja procedury chirurgicznej mającej na celu podciągnięcie opadających tkanek miękkich twarzy. Po raz pierwszy pozwala ona mieć precyzyjną kontrolę nad ufiksowaniem przesuniętych tkanek. Pozwala na to specjalny system mocowania o nazwie nici Silhouette. Twarz odzyskuje miękkość i naturalny wygląd. Po kilku dniach znikają wszelkie negatywne ślady przeprowadzonego zabiegu.
Nici Silhouette Soft są obecnie jednym z najnowocześniejszych produktów dostępnych na rynku do podwieszania tkanek miękkich twarzy. Nici Silhouette dzięki wchłanialnym stożkom zakotwiczają się głęboko w tkance, co pozwala utrzymać napięcie tkanek twarzy i podnieść zwiotczałą tkankę. Wokół nici i stożków powstaje zwłóknienie tkanek. Nici wprowadzane są przez nakłucia w znieczuleniu miejscowym. Za pomocą tego urządzenia wyeliminowano konieczność stosowania szwów, uzyskując wielopunktowy kontakt z podwieszaną delikatną strukturą tkanek. Napięcie podciągania rozkłada się na duży obszar pozwalając bardziej efektywnie przemieszczać tkankę bez ryzyka zsunięcia.
Technika Silhouette Soft sprawdza się doskonale w przypadku korekcji fałdów nosowo-wargowych, owalu twarzy oraz podwieszania policzków i szyi. Jest to metoda, która nie pozostawia widocznych blizn. Silhouette Lift i soft jest techniką, która może być stosowana równie skutecznie zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.
Zabieg pozwala przede wszystkim osiągnąć naturalny wygląd twarzy. Zmiana wyglądu jest zauważalna, ale nie daje efektu "maski". Efekt zabiegu może utrzymywać się do nawet 2 do 3 lat i można w dowolnym momencie powtórzyć zabieg dla przedłużenia efektu.
Dzięki zastosowaniu tej techniki zabieg staję się bezpieczniejszy, szybszy i zdecydowanie łatwiejszy niż klasyczna procedura chirurgiczna. Pozwala lepiej kontrolować poprawę podniesienia i projekcji tkanek policzka. Materiał z którego wykonany jest inplant ulega całkowitej resorpcji po około 12 miesiącach. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym jako procedura izolowana lub w połączeniu z plastyką powiek górnych i dolnych.

Centrum Chirurgiczne - Chirurgia Plastyczna Bieńkowski Spółka z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy
adres: ulica Drawska 1, 85-701 Bydgoszcz;
dane rejestrowe: Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;
KRS 0000154822;
NIP 554-25-26-422;
kapitał zakładowy: 50.000,- zł;

Wpłaty tylko i wyłącznie ZALICZEK na zabiegi prosimy o wpłacanie na nr konta: Bank BGŻ 55 2030 0045 1110 0000 0140 1250

Na numer konta prosimy wpłacać zapłaty ZA ZABIEGI (nie wpłacać zaliczek) lub faktury: Bank BGŻ 67 2030 0045 1110 0000 0047 1580

INFORMACJA DODATKOWA
Ustalenie terminu zabiegu wiąże się z wpłatą kwoty gwarancyjnej w wysokości 10% wartości zabiegu. Rezerwacja terminu może zostać anulowana telefonicznie lub bezpośrednio w Klinice powołując się na numer dowodu wpłaty. Anulowanie rezerwacji na mniej niż 72 godziny przed terminem zabiegu i nie zgłoszenie się w terminie zabiegu, powoduje obciążenie w postaci przepadnięcia kwoty gwarancyjnej. W przypadku anulowania rezerwacji na 72 godziny lub więcej przed uzgodnionym terminem zabiegu Centrum zwraca kwotę pobraną jako gwarancję rezerwacji na rachunek bankowy wskazany przez Klienta lub dokonuje wypłaty gotówką po okazaniu dowodu wpłaty.

Istnieje możliwość opłacania zabiegów w ratach.

SSNTANDER
MakNet