Operacje plastyczne odmładzające twarz

Lifting wolumetryczny
Nowe możliwości odmładzania i modelowania twarzy czyli... WOLUMETRYCZNY LIFTING I KOREKCJA OBJĘTOŚCI TKANEK MIĘKKICH TWARZY

Wolumetryczne odmładzanie twarzy polega na przywracaniu utraconej objętości i poprawianiu zarysu twarzy. Pozwala odzyskać naturalną objętość w tych obszarach, w których następuje zmniejszenie ilości m.in. tkanki tłuszczowej.

Większość stosowanych wypełniaczy umożliwia skuteczne usuwanie zmarszczek i drobnych linii, lecz produkty te nie pozwalają na poprawę i przywrócenie utraconej objętości odpowiednich regionów twarzy .

W tym zakresie preferuje się zatem stosowanie takich preparatów, które ulegają rozkładowi biologicznemu, są bezpieczne i pozwalają uniknąć wystąpienia skutków ubocznych.

Najnowsze techniki wypełniania zmarszczek przy użyciu własnego tłuszczu (lipofilling), w sposób "ekologiczny" powiększają objętość skóry, lecz wymagają wykonania zabiegu chirurgicznego. A to wiąże się z dużym kosztem oraz wyłączeniem pacjenta z normalnego życia na okres rekonwalescencji.

Światowy rynek preparatów do wypełnień wzbogacił się kilka lat temu o nowe produkty "zwiększające objętość tkanek", możliwe do stosowania w przypadku wskazań do wypełniania własną tkanką tłuszczową. Produktami tymi są, dostępne również od niedawna w Polsce:

RESTYLANE SubQ® produkcji szwedzkiej firmy Qmed®

VOLUMA Corneal® produkcji francuskiego Laboratoire CORNEAL® developpement.

Sa to doskonałe produkty oparte na kwasie hialuronowym. Dzięki nowej technologii usieciowania powstał żel na bazie kwasu hialuronowego o jednorodnej konsystencji. Charakteryzują się długotrwałą odpornością na rozkład enzymatyczny i oddziaływanie ze strony wolnych rodników.

Jak wygląda zabieg?

Jest to zabieg stosunkowo prosty, szybki i bezpieczny w rękach doświadczonego lekarza.

Zabieg gwarantuje spektakularny natychmiastowy efekt.

Preparat jest wstrzykiwany za pomocą specjalnej tępo zakończonej igły wprowadzanej przez nacięcie skóry w obrębie owłosionej skóry głowy. Nacięcie ma długość około 1,5 mm i jest niewidoczne 24h po zabiegu. Iniekcje mogą być również wykonywane tradycyjną igłą głęboko ku tkance podskórnej, a w niektórych obszarach, takich jak żuchwa lub podbródek, muszą sięgać kości. W trakcie zabiegu występuje niezbyt dokuczliwe uczucie "rozpierania" w warstwie podskórnej, dlatego przed rozpoczęciem zabiegu lekarz decyduje (w konsultacji z pacjentem) o ewentualnym zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Implant jest elastyczny, miękki i ma jednorodną konsystencję identyczną z tkanką pacjenta jest więc niewidoczny i niewyczuwalny. Aby dokładnie go rozprowadzić, dodatkowo wykonujemy delikatny masaż.

Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się przez ok. 18-24 miesiące. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia. Wchłaniający się implant zapewnia doskonałe nawilżenie okolicznych tkanek dając tym samym efekt wypoczętej i zdrowej skóry. Czasami po zabiegu pojawiają się niewielkie krwiaki, ale da się je świetnie zamaskować makijażem korekcyjnym.

Komu jest polecany zabieg VOLUMA Corneal® / RESTYLANE SubQ®

Zabieg można wykonywać u pacjentów z następującymi wskazaniami:

uwydatnienie kości policzkowych,
modelowanie policzków
wypełnienie zagłębień w okolicach skroni,
modelowanie podbródka.
Preparaty VOLUMA Corneal / RESTYLANE SubQ® mogą być stosowane łącznie z innymi formami kwasu hialuronowego, a czasami także wraz z innymi technikami, np. toksyną botulinową. O tym, jakie techniki łączone zastosować, decyduje lekarz na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta.
Lifting wolumetryczny
Lifting wolumetryczny
Lifting wolumetryczny

Centrum Chirurgiczne - Chirurgia Plastyczna Bieńkowski Spółka z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy
adres: ulica Drawska 1, 85-701 Bydgoszcz;
dane rejestrowe: Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;
KRS 0000154822;
NIP 554-25-26-422;
kapitał zakładowy: 50.000,- zł;

Wpłaty tylko i wyłącznie ZALICZEK na zabiegi prosimy o wpłacanie na nr konta: Bank BGŻ 55 2030 0045 1110 0000 0140 1250

Na numer konta prosimy wpłacać zapłaty ZA ZABIEGI (nie wpłacać zaliczek) lub faktury: Bank BGŻ 67 2030 0045 1110 0000 0047 1580

INFORMACJA DODATKOWA
Ustalenie terminu zabiegu wiąże się z wpłatą kwoty gwarancyjnej w wysokości 10% wartości zabiegu. Rezerwacja terminu może zostać anulowana telefonicznie lub bezpośrednio w Klinice powołując się na numer dowodu wpłaty. Anulowanie rezerwacji na mniej niż 72 godziny przed terminem zabiegu i nie zgłoszenie się w terminie zabiegu, powoduje obciążenie w postaci przepadnięcia kwoty gwarancyjnej. W przypadku anulowania rezerwacji na 72 godziny lub więcej przed uzgodnionym terminem zabiegu Centrum zwraca kwotę pobraną jako gwarancję rezerwacji na rachunek bankowy wskazany przez Klienta lub dokonuje wypłaty gotówką po okazaniu dowodu wpłaty.

Istnieje możliwość opłacania zabiegów w ratach.

SSNTANDER
MakNet