Operacje plastyczne odmładzające twarz

Lifting twarzy
Operacja podciągnięcia tkanek miękkich twarzy jest procedurą chirurgiczną z zakresu chirurgii plastycznej poprawiającą wygląd i usuwającą ewidentne oznaki starzenia się jak zmarszczki oraz nadmiar skóry na twarzy i szyi. Efekt operacji zależy od wielu czynników jak wiek pacjenta, stan skóry, struktura rusztowania kostnego twarzy. Operacja jest wykonywana na ogół w zn. miejscowym z jednoczesnym podaniem środka uspokajającego dożylnie. Trwa zwykle około 3 godzin. Polega na skróceniu leżących pod skórą mięśni i powięzi twarzy, a następnie usunięciu nadmiaru skóry. W niektórych przypadkach wykonuje się jednocześnie odessanie nadmiaru tłuszczu z okolicy podbródka. Blizny przebiegają w obrębie skóry owłosionej oraz na niewielkim odcinku przed uchem. Blizny po okresie kilku tygodni stają się prawie niedostrzegalne. Po operacji pozostaje się jedną lub dwie doby w klinice. Obrzęk utrzymuje się około 4-5 dni, zasinienie w okolicach kątów żuchwy 6-7 dni. Szwy po operacji usuwa się po 5 i 7 dniach.
Face lifting
1. Nacięcia wykonywane są po obu stronach wokół małżowiny usznej, czasami pod brodą.
2. Pozwalają one odwarstwić skórę od mięśni i powięzi na obszarze zacienionym.
3. Po wykonaniu plastyki powięzi i mięśni skórę napina się, a nadmiar usuwa.
4. Większa część blizn pozostanie ukryta we włosach, dookoła ucha lub w naturalnych liniach zmarszczek skóry.
Operację wykonuje się po jednej, a następnie po drugiej stronie twarzy. Każdego roku wykonywanych jest z doskonałym wynikiem kilkadziesiąt takich zabiegów, jednakże zawsze trzeba liczyć się z możliwością wystąpienia powikłań towarzyszących temu zabiegowi. Pooperacyjne powikłania jak przedłużone gojenie ran, infekcja, lub drobne krwawienie nie stanowią żadnego zagrożenia. Ryzyko może być zmniejszone do minimum poprzez dokładną obserwację gojenia przez operującego lekarza (dr Bieńkowski) i przestrzeganie jego zaleceń. Po operacji może występować niewielki ból łatwy do opanowania poprzez środki przeciwbólowe. Opatrunek na głowie utrzymany jest przez 5-6 dni. Swędzenie i uczucie napięcia ustępują po kilku tygodniach, a ich intensywność jest odbierana indywidualnie.

Końcowy rezultat: naturalna poprawa i młodszy wygląd mogą być w pełni widoczne dopiero po 3 i więcej tygodniach od operacji.

Centrum Chirurgiczne - Chirurgia Plastyczna Bieńkowski Spółka z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy
adres: ulica Drawska 1, 85-701 Bydgoszcz;
dane rejestrowe: Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego;
KRS 0000154822;
NIP 554-25-26-422;
kapitał zakładowy: 50.000,- zł;

Wpłaty tylko i wyłącznie ZALICZEK na zabiegi prosimy o wpłacanie na nr konta: Bank BGŻ 55 2030 0045 1110 0000 0140 1250

Na numer konta prosimy wpłacać zapłaty ZA ZABIEGI (nie wpłacać zaliczek) lub faktury: Bank BGŻ 67 2030 0045 1110 0000 0047 1580

INFORMACJA DODATKOWA
Ustalenie terminu zabiegu wiąże się z wpłatą kwoty gwarancyjnej w wysokości 10% wartości zabiegu. Rezerwacja terminu może zostać anulowana telefonicznie lub bezpośrednio w Klinice powołując się na numer dowodu wpłaty. Anulowanie rezerwacji na mniej niż 72 godziny przed terminem zabiegu i nie zgłoszenie się w terminie zabiegu, powoduje obciążenie w postaci przepadnięcia kwoty gwarancyjnej. W przypadku anulowania rezerwacji na 72 godziny lub więcej przed uzgodnionym terminem zabiegu Centrum zwraca kwotę pobraną jako gwarancję rezerwacji na rachunek bankowy wskazany przez Klienta lub dokonuje wypłaty gotówką po okazaniu dowodu wpłaty.

Istnieje możliwość opłacania zabiegów w ratach.

SSNTANDER
MakNet